About Blog

THE END!!

13. srpna 2012 v 22:19 | Anet (AS) ♥
Ano, je to tak..
KONČÍM S TÍMTO BLOGEM!!
Alexandru mám pořád ráda, to jo, ale..v ČR je prostě neznámá a navíc novinek je málo - sem tam jsou nové fotky nebo videa a jinak jen Alexandřiny tweety z Twitteru.. A navíc jak je málo novinek, tak je i míň návštěvníků! Všimněte si sami, NIKDO SEM NECHODÍ! A navíc mám mnohem kvalitnější blogy o jiných.. O Alexandru se budu stále zajímat, ale nebudu ztrácet čas přidáváním novinek, které stejně nikdo nečte. Má úžasný hlas a inspirovala mě.:) Poznala jsem tady jen dvě skvělá affska. Ebi (skvělou sběratelku autogramů) - jsme stále v kontaktu na FB:) a Verču ze starosobnosti, která má nový blog, budu tam chodit a ještě ti napíšu!!:) Jinak pokud mě chcete kontaktovat, tak můj další blog:

OPAKUJI: ALEX STÁLE ZBOŽŇUJU A BUDU SLEDOVAT, JAK SE VYVÍJÍ JEJÍ "KARIÉRA" ALE PROSTĚ KONČÍM, NIKDO SEM NECHODÍ!:D:) báj.

PS: Co já vím, možná se někdy až bude hrozná nuda vrátím!:D:)

HIATUS

27. července 2012 v 21:03 | Anet (AS) ♥
O víkendu (sobota, neděle) tady nebudu. Jedu pryč na takovou "oslavu", takže mě Affs omluvte a novinky taky nebudou - asi až v neděli večer.:) Tak zatím!x) Jinak ještě jedna prosba - můžete mi pomoct?:) (viz. níže)
__________________________________________
Dělám na svém dalším blogu o Belle Thorne takový projekt ohledně 15. narozenin Belly, ale skoro nikdo o něm neví a proto by mě potěšilo, kdyby jste mohli tuto ikonku (viz. dole) umístit někam na viditelné místo na vašem blogu.:) Potřebuju totiž co nejvíce přáníček pro Bellu, aby si našeho videa všimla a tak věděla o fanoušcích v ČR a SR. Takže prosím používejte ikonku, posílejte to dál a tak..byla bych za to vděčná.:) Více, když kliknete:

Alexandra Stan RT Me On Twitter!♥

23. července 2012 v 12:10 | Anet (AS) ♥
Tak jo♥ Splnila se mi část mých snů:D Víte jak včera Alex napsala na Twitter "odkud jste? a jak se u vás řekne "i love you"? dejte mi vědět!!! v rumunsku říkáme "te iubesc" :*"? Tak já jí odepsala a ona mě Retweetovala!♥ To znamená..jak to popsat:D Že si to dala na svojí stránku Twitteru! Doufám, že mě někdy v budoucnu bude následovat:D Poslední dobou se mi na Twitteru daří - odepsala mi sestra Belly Thorne a minulý rok samotná Zendaya:D:) Jinak to je poslední "novinka" za dnešek.:D:)
imagebam.com

Český Krumlov, Čechy,..♥

4. července 2012 v 21:23 | Anet (AS) ♥
Ahoj. Chtěla bych všem návštěvníku, ale spíš hlavně affskům tohoto blogu oznámit, že od zítřka (4.7.2012) asi až do konce prázdnin tady nebudu. Chci si užít léto.:) Nejdřív jedeme na dovolenou do jižních Čech a potom budu u babičky. Notebook budu mít sebou, ale jestli bude hezky, tak budeme chodit na bazén a jezdit na výlety. Po večerech se ale budu snažit přidávat novinky a budu si určitě číst vaše komentáře, pokud teda nebudu nějak extrémně unavená.:D:) Nebudu pryč celé prázdniny, jen týden, ale chci si prostě užít to léto, no.:D:) Ale chci, aby mě hlavně omluvili affska z obíhání, kontrol a všeho kolem toho. Nebudu mít totiž na tohle čas.:/ Doufám, že mě chápete. A opakuji - novinky snad budou každodenně kolem večera!:D:)

Kontrola Affs + Nábor Affs

7. května 2012 v 21:00 | Anet (AS) ♥
Už dlouho nebyla kontrola Affs a ani náběr...takže jdu na to.:D Je to neohlášené,ten kdo se nezapíše,tak jednoduše a stručně mažu. Všimla jsem si, že pár Affs sem totiž přestalo chodit.. Dělám to i proto,že chci trošku upravit menu,respektive Affska nebudou jen odkazy ale takový jakoby "klikací obrázky" :D Má to hodně blogů,určitě to znáte.:)
Kdo chce být stále Affs ať napíše:
1. Přezdívka
2. Blog
3. Do jaké chceš skupiny - Sister (max.3),Elite nebo Top
4. Toto otázku nesnáším,ale..proč chceš zůstat mým affs?:D
-------------------------
Náběr Affs:
• Přezdívka
• Blog
• Proč chceš spřátelit
• O čem máš blog
• Do jaké chceš skupiny - Elite nebo Top
• Souhlasíš s pravidly? (viz.dole:D)
Pravidla: Budeš obíhat aspoň 3x týdně!
!!NEBERU VŠECHNY!!

KONTROLA A NÁBĚR BUDE TRVAT DO PÁTKU 18.5.2012!:)

Návštěvnost (23.4.2012 - 29.4.2012)

30. dubna 2012 v 14:06 | Anet (AS) ♥

Navstevnost za minuly tyden (23.4. 2012 - 29.4. 2012) je:
Pondeli: 6
Utery: 3
Streda: 4
Ctvrtek: 0
Patek: 2
Sobota: 2
Nedele: 2

Celkem: 19
------------------------------------------
Dík:D

Happy Birthday,Marky!♥

25. dubna 2012 v 14:55 | Anet (AS) ♥
Dneska slaví narozeniny jedna úžasná holka, s kterou bych se díky blogu nikdy nepoznala..:) Je to Ronnie z blogu u-z a společně také teď máme blog o Arianě Grande z Victorious - a-g..určitě jí všichni znáte, protože ten první blog je celkem známý..teda určitě známější než tenhle..:D:/ A protože dneska je její "velký den", tak jsem chtěla napsat pro ni tenhle článek a popřát jí tím vše nej k narozeninám, protože se osobně setkat nemůžeme - bydlíme od sebe celkem daleko.. každopádně aspoň doufám, že si to přečteš.:) Jsem ráda, že jsme se seznámili..pamatuješ si vůbec jak?:) Přidali jsme se navzájem do Affsek,ale tím to skončilo..prozatím! Poté, když blog www.tvdisney.blog.cz (moje úžasné Affsko:) živě vysílalo z USA na jedné stránce Frenemies (v hlavních rolích Bella a Zendaya), tak tam byl i chat..a v tu dobu se tam přihlásila Marky (Ronnie)..:) Když skončilo vysílání, tak jsme si všichni, kdo jsme tam byli dali adresy na své blogy, ale my s Marky jsme si dali i FaceBook..:) A od té doby si píšem, většinou každý víkend, protože Marky škola moc nejde a musí se učit..díky ní jsem taky začla sledovat Victorious a TVD♥ Moc Ti za všechno děkuju,jsi úžasná a zůstaň taková,jaká jsi!:D:)♥ Dole máš i takové menší přáníčko..já vím,grafika mi nejde,ale nevím jak víc Ti můžu vůbec popřát..doufám,že Tě to potěší.:) Nějak jsem se rozepsala a proto to radši už ukončím.:D Love ya!:*
imagebam.com

Návštěvnost (16.4.2012 - 22.4.2012)

23. dubna 2012 v 14:45 | Anet (AS) ♥
Díky..:)
Navstevnost za minuly tyden (16.4. 2012 - 22.4. 2012) je:
Pondeli: 12
Utery: 3
Streda: 6
Ctvrtek: 2
Patek: 4
Sobota: 5
Nedele: 4

Celkem: 36

Návštěvnost (9.4.2012 - 15.4.2012)

16. dubna 2012 v 15:09 | Anet (AS) ♥
Navstevnost za minuly tyden (9.4. 2012 - 15.4. 2012) je:
Pondeli: 6
Utery: 8
Streda: 6
Ctvrtek: 4
Patek: 7
Sobota: 8
Nedele: 4

Celkem: 43
------------------------------------------------------------------
Vzhledem k tomu, že nejsou žádné novinky, tak to je v pohodě.. Děkuju:)

Nebudu tady (25.2.-9.3.2012)

24. února 2012 v 21:19 | Anet (AS) ♥
Jak už vyplývá z titulku, tak tady nebudu od zítřka (25.2.) 2 týdny (do 9.3.), protože jedu na lyžák. Až přijedu, tak bude určitě málo novinek, ale kdyby se náhodou nějaké objevili,tak by je měla přidat moje kamarádka Marky z blogu www.unlimited-zendaya.blog.cz a možná by oběhla i affska.:) Ale přesto Marky chodí do školy a nebude tady každý den takže mě přece jenom Affs prosím omluvte ze všech kontrol a z obíhání (ještě vám to možná napíšu k vám na blog). Ale Marky by měla obíhat.:) Tak pa.x)

PNG od http://rrebeldee.blog.cz/

23. října 2011 v 12:22 | Anet (AS) ♥

Moje kecy :D // 0.2

10. září 2011 v 22:29 | Anet (AS) ♥

Hodnocení // 0.1

6. září 2011 v 15:40 | Anet (AS) ♥
Od Rozalie z blogu http://roozalie.blog.cz/ ...děkuju :))
První dojem: 1
Design: 1
Menu: 2
Zajímavost článků: 1
Aktivita: 1
Návštěvnost: 1
Jen pro informaci-LETÍŠ K OBLÍBENÝM STRÁNKÁM:)

Dess // 0.2

4. září 2011 v 14:30 | Anet (AS) ♥
Mám nový dess,do komentářů pište,jak se vám líbí,nebo naopak nelíbí...
 
 

Reklama